fbpx

Pomôžem vám k schváleniu hypotéky

Pomôžem vám k schváleniu hypotéky

Pomôžem vám k schváleniu hypotéky

Prečo nezájsť priamo do banky a využiť túto možnosť?

úrokové sadzby opäť stúpli, neváhajte ma preto čím skôr kontaktovať

Môžete ma kontaktovať  buď prostredníctvom formulára uvedeného nižšie, alebo na tatiana@krcmarikova.com, prípade mi môžete napísať alebo zavolať na telefónne číslo 0917075217 (WhatsApp alebo SMS)

Kontaktný formulár

Referencie

Daniela
Daniela
Zobraziť viac
Slečna Krčmáriková je veľmi šikovná a ochotná odborníčka na správnom mieste. V našom prípade, keď nás odmietli takmer všetky banky a so sklonenými hlavami sme mysleli, že nové bývanie nezískame, našla geniálne a chytré riešenie. Svojim špičkovo profesionálnym výkonom ohúrila nie len nás, ale aj skeptického pána makléra. Komunikovala s nami cez deň aj po večeroch, bez problémov nás zastúpila na rôznych miestach a dnes vďaka nej si užívame nové vysnívané bývanie. Patrí jej jedno obrovské ĎAKUJEM, vrelo odporúčam, lepšiu hypotekárnu špecialistku široko ďaleko nenájdete!
Gabriela
Gabriela
Kupujúca
Zobraziť viac
Tánička, ďakujem za všetko, čo ste pre nás urobila - vy viete 😊 Určite odporúčam využiť služby pani Krčmárikovej. Je šikovná, ochotná - vo dne v noci, a hlavne rozumie tomu, čo robí!!! Jednoznačne, kto rieši svoje budúce bývanie, píšte, volajte tejto dáme😊
Róbert
Róbert
Zobraziť viac
Veľmi milá a ochotná slečna ktorá vám rada poradí s hypotékou a vecami okolo toho. My sme boli s priateľkou veľmi spokojní a určite odporúčame
Anna
Anna
Zobraziť viac
Veľmi ústretová a ochotná slečna. Je ochotná riešiť aj zložité prípady, pre iných neriešiteľné. Vrelo odporúčame.
Predošlé
Ďalšie

Často kladené otázky

Koľko sa platí za služby finančného sprostredkovateľa?

Nič. Finančných sprostredkovateľov vypláca po zrealizovaní obchodu finančná inštitúcia, v ktorej bol obchod zrealizovaný.

Aký je rozdiel ak riešim hypotéku so sprostredkovateľom a keď ju riešim sám?

Hlavne v možnostiach a prehľade. Stretla som sa s viacerými prípadmi, kedy klient dostal nižšiu hypotéku, lebo jeho banka mu neuznala príjem, ktorý by iná uznala. Alebo že mu banka povedala, že nejaká výnimka sa nedá urobiť, pričom sa dá. Alebo mal neskúseného bankára, ktorému hypotéka nevyšla. Ako finančný sprostredkovateľ riešim akékoľvek prípady ešte pred zadaním žiadosti s produktovým oddelením a preto mi zatiaľ všetky hypotéky vyšli.

Je teraz ťažšie získať hypotéku?

Áno, je. Hlavne kvôli vysokým úrokovým sadzbám, ktoré uberajú disponibilnú časť príjmu klienta určenú na splátky. Klient môže tým pádom splácať menej a vyjde mu nižšia hypotéka.

V čom sa líšite od iných sprostredkovateľov?

Po ľudskej stránke som perfekcionista, preto urobím všetko, aby mi hypotéka prešla, sú to výzvy aj pre mňa. Mám aj niekoľkoročnú bankovú prax, viem ako banky fungujú a čo sa kde dá vybaviť. Študujem na druhom stupni vysokej školy ekonómiu, aby som mala lepší prehľad. Som empatická, podržím vás v stresových situáciách a môžem o sebe povedať, že som veľmi ľudská a nenátlaková. Klientom radím v tom, čo chcú riešiť. Dopredu vám poviem, že aroganciou ani namyslenosťou netrpím, skrátka som tu pre vás, je to moja práca aj poslanie 🙂 .

Ako prebieha práca s vami?

Najprv vám zavolám / napíšem a poviete mi, akú máte predstavu. Vašu situáciu prehodnotím po tom, čo mi dodáte potrebné informácie mailom. následne vám poviem, či hypotéka vyjde, v akej výške, kde a s akými podmienkami a ak by nevychádzala, dohodneme si možnosti do budúcna. Následne môžeme začať proces. Zabezpečím vám znalca, ak ho budete potrebovať, pomôžem vám s katastrom, vybavím vám poistenie nehnuteľnosti (ak to bude potrebné) a rada vás budem sprevádzať každým stretnutím.

Kde pôsobíte? Pracujete aj na diaľku?

Som z Bratislavy ale 90% mojich klientov z Bratislavy nie je. Viem pracovať aj na diaľku, čiže nezáleží na tom, či ste zo stredného, západného alebo východného Slovenska.
Scroll to Top

Máte otázku?

Pokúsim sa na ňu odpovedať čo najskôr.

sporte si a zarábajte

Založte si sporenie do fondov

Chcete sporenie, ktoré bude mať dobrý úrok?

Rada vám vysvetlím, prečo je sporenie do fondov to najlepšie, čo môžete urobiť.

Potrebujete zabezpečiť seba, svoju rodinu alebo majetok?

navrhnem vám poistenie

Nevyhadzujte peniaze na zbytočné pripoistenia.

Navrhnem vám poistku, ktorá bude kryť tie najväčšie riziká súvisiace s predmetom poistenia. 

Rozmýšľate, z čoho budete žiť na dôchdku?

Založte si dôchodkové sporenie

Chcete mať II. alebo III. pilier?

Rada vám poradím, akú dôchodkovú správcovskú spoločnosť si vybrať a vypočítam vám výšku vášho budúceho dôchodku bez sporenia a so sorením.

Chcete na svojich peniazoch zarábať?

Začnite investovať

Vyberte si investíciu

Rada vám poradím alebo vám sprostredkujem predaj fondov výhodnejších ako v banke.

Uvažujete nad novým bývaním či refinancom?

Zistite aká vám vyjde hypotéka

Chceli by ste výhodnú úrokovú sadzbu a rozumnú splátku?

Neváhajte mi napísať, všetko vyriešim za vás.

Potrebujete pomôcť s financiami?

Vytvorte si finančný plán

Máte pocit, že vám peniaze utekajú pomedzi prsty?

Napíšte mi, čo chcete dosiahnuť  a potrebujete na to financie. Spolu sa tam čoskoro dostaneme.