fbpx

"Cieľom je, aby Vám dali moje riešenia a zmluvy, ktoré uzatvoríme, zmysel."

Kto som

Som samostatný finančný poradca, ex-bankárka a absolventka štúdia bankovníctvo, finančníctvo, investovanie so zameraním na hypotéky, investície do ETF fondov a poistenia.

Ciele

Mojim cieľom je robiť kvalitné finančné poradenstvo / predaj a vytvárať optimálne riešenia na základe vašich požiadaviek tak, aby ste boli s mojou prácou spokojný.

Čo robím

Poskytujem finančné poradenstvo a sprostredkovanie v oblastiach: hypotéky, poistky (životné/neživotné), sporenia do ETF fondov.

Prečo by som mala byť váš osobný finančný poradca / sprostredkovateľ

Zdá sa vám niekedy, že vás finanční poradcovia nepočúvajú a chcú vám silou mocou uzatvoriť nejaký produkt? Presne tomu sa v mojej práci snažím vyhnúť.

Spokojný klient je pre mňa najlepší klient. Robím teda to, čo je najlepšie pre klienta a nie pre moju peňaženku.

Každý prípad je pre mňa výzvou, preto sa nebojím ani najkomplikovanejších kombinácií a zo všetkého dokážem vytvoriť jednotný sumár s konkrétnymi nastaveniami. 

Uzatváram zásadne len produkty, ktoré zodpovedajú vašej situácií a ktoré chcete.

Len prostredníctvom počúvania dokážem zistiť, aké sú vaše priority. Môže to byť rýchlosť vybavenia, vecnosť, úspora a mnoho iných. Preto považujem aktívne počúvanie za jednu z najdôležitejších premenných pri výkone svojej práce.

Môžete sa na mňa spoľahnúť, že vám v najlepšom vedomí aj svedomí poviem môj názor, verdikt aj úprimnú radu, či odporúčanie. Je len na vás ako ich odo mňa vezmete.

Tatiana Krčmáriková Finančný poradca a realitný maklér

Moja cesta

Vzdelanie
Rok po dokončení štúdia na gymnáziu som sa rozhodla pre externé štúdium financií, bankovníctva a investovania na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Štúdium som ukončila v roku 2022, v súčasnosti pokračujem na inžinierskom stupni opäť v odbore ekonómie. Pracujem v rovnakom odvetví, preto vnímam pridanú hodnotu vysokej školy v plnej miere a aktívne obohacujem svoje vedomosti v tejto oblasti.
Bankovníctvo
Ako 18-ročná som šla pracovať do banky nakoľko mi bola téma financií a finančnej gramotnosti vždy veľmi blízka. Objavila som čaro vo vzdelávaní, v možnosti vytvárať kreatívne riešenia a v pocite vďačnosti, ktorý klienti prejavujú. Bola som však stále obmedzená plánmi, pravidlami a produktami danej banky a nedokázala som sa s tým stotožniť. Rozhodla som sa pokračovať ako finančný poradca a realitný maklér, aby som mohla ponúkať produkty transparentne a nebyť limitovaná tým, že banka nejaký produkt potrebuje.
Predaj nehnuteľností
V mojom prípade som sa začala zdokonaľovať v technických vedomostiach, v katastrálnych konaniach, lehotách, zmluvách a vo vedomostiach v oblasti stavebných prác. Po čase som si však začala uvedomovať, že mi financie chýbajú a sú oveľa usporiadanejšie, premyslenejšie a rozumnejšie ako reality. Rozhodla som sa pokračovať len ako finančný poradca / sprostredkovateľ.
Finančný poradca
Som finančný poradca s neobmedzenými možnosťami, s profesionálnym tímom od finančných analytikov až po advokátov. Najväčšie pozitívum vnímam v tom, že klientom môžem uzatvárať to, čo naozaj potrebujú. Môj klient je šťastný klient lebo viem, že dostane ten najlepší servis odo mňa, mojich kolegov a celej spoločnosti.

Sledujte ma aj na sociálnych médiách

Scroll to Top

Máte otázku?

Pokúsim sa na ňu odpovedať čo najskôr.

sporte si a zarábajte

Založte si sporenie do fondov

Chcete sporenie, ktoré bude mať dobrý úrok?

Rada vám vysvetlím, prečo je sporenie do fondov to najlepšie, čo môžete urobiť.

Potrebujete zabezpečiť seba, svoju rodinu alebo majetok?

navrhnem vám poistenie

Nevyhadzujte peniaze na zbytočné pripoistenia.

Navrhnem vám poistku, ktorá bude kryť tie najväčšie riziká súvisiace s predmetom poistenia. 

Rozmýšľate, z čoho budete žiť na dôchdku?

Založte si dôchodkové sporenie

Chcete mať II. alebo III. pilier?

Rada vám poradím, akú dôchodkovú správcovskú spoločnosť si vybrať a vypočítam vám výšku vášho budúceho dôchodku bez sporenia a so sorením.

Chcete na svojich peniazoch zarábať?

Začnite investovať

Vyberte si investíciu

Rada vám poradím alebo vám sprostredkujem predaj fondov výhodnejších ako v banke.

Uvažujete nad novým bývaním či refinancom?

Zistite aká vám vyjde hypotéka

Chceli by ste výhodnú úrokovú sadzbu a rozumnú splátku?

Neváhajte mi napísať, všetko vyriešim za vás.

Potrebujete pomôcť s financiami?

Vytvorte si finančný plán

Máte pocit, že vám peniaze utekajú pomedzi prsty?

Napíšte mi, čo chcete dosiahnuť  a potrebujete na to financie. Spolu sa tam čoskoro dostaneme.