fbpx

ZALOŽTE SI SPORENIE do fondov, POISTENIE, DÔCHODKOVÉ SPORENIE ALEBO ZAČNITE INVESTOVAŤ

Poradím vám, ako funguje sporenie do fondov, ako efektívne nastaviť poistenie, prečo je dôležité nastaviť si dôchodkové sporenie a ako správne investovať podľa vašich priorít. 

Prehľad produktov

Jednorazové investovanie


Hľadáte možnosti zhodnotenia svojich peňazí? Otvorím vám dvere k svetu investovania.


V prípade, že sa v tejto sfére nepohybujete, rada vám odporučím investíciu, ktorá bude zodpovedať vášmu postoju k investovaniu.

Ak máte konkrétnu predstavu, stačí si zvoliť akýkoľvek cenný papier na burze, do ktorého chcete investovať alebo si máte možnosť vybrať z privátnych emisií investičných certifikátov a korporátnych dlhopisov.

Za účelom väčšieho prehľadu vám sprostredkujem názor interných portfólio manažérov na potenciál vašej investície.

Ak rozmýšľate nad investovaním alebo sa ma chcete niečo opýtať, kliknite na tlačidlo.

Dôchodkové sporenie

Prečo sa robí okolo dôchodkového sporenia v poslednej dobe veľké "haló"?

Nie je novinka, že obyvateľstvo starne. Nízka pôrodnosť znamená nedostatok finančných príjmov do Sociálnej poisťovne. Tento klesajúci trend pôrodnosti pretrváva už roky, a Sociálna poisťovňa vypláca viac ako prijíma. Z dlhodobého hľadiska je tento stav neudržateľný a je len otázkou času kedy sa systém zrúti.

Uvedomenie si vážnosti situácie je nevyhnutné. Za účelom istoty dôchodku vznikli produkty II. a III. pilier.

Ako to funguje?

II. pilier vás nestojí vôbec nič. Časť príspevku, ktorý za vás odvádza zamestnávateľ do Sociálnej poisťovne, ide na váš osobný dôchodkový účet, kde sa bude zhodnocovať, pokým nebudete čerpať dôchodok. V prípade úmrtia pred dôchodkom sa peniaze dedia.

III. pilier funguje na báze vašich dobrovoľných príspevkov a príspevkov zamestnávateľa. Prostriedky sa tiež zhodnocujú v podielových fondoch celý život, preto investícia stále rastie.

Poistenie

Cieľom poistenia je kryť škody, ktoré bez finančnej pomoci nedokážete zaplatiť.

Dobre nastavené poistenie vám pomôže prekonať ťažké životné situácie, zabráni finančnému krachu, ochráni váš život, život vašich najbližších, či majetok. V skutočnosti sú to investované peniaze do seba a do ochrany toho, čo je pre vás najdrahšie.

Životné poistenie chráni nie len vás, ale aj vašu rodinu, ktorá je vašim zdravotným stavom ovplyvnená oveľa viac, ako si myslíte. Paradoxne je pre väčšinu ľudí dôležitejšie poistenie auta ako života. Môžete to kedykoľvek zmeniť. Kontaktujte ma a ja vám nastavím poistenie, ktoré dáva zmysel.

PZP a havarijné poistenie je samozrejmosťou u držiteľov motorových vozidiel a ponúka ich veľa poisťovní s rôznymi pripoisteniami mimo štandard. So mnou nájdete vďaka porovnávaču poistení vždy navýhodnejšie.

Poistenie nehnuteľnosti, domácnosti a majetku viete uzatvoriť kedykoľvek a poistiť naozaj čokoľvek. Poraďte sa so mnou o aktuálnych ponukách poisťovní.

sporenie do fondov

Obľúbená forma odkladania peňazí s vysokým potenciálom zisku.Pri sporení do fondov vôbec nemusíte byť skúsený investor. Je to jedna z najbezpečnejších foriem investovania.

Niekedy sú podielové listy vo fondoch veľmi lacné a nakúpite ich veľa, inokedy sú drahé a nakúpite ich málo ale máte ich suma sumárum každý mesiac viac.

Je veľmi dôležité, aby ste nepanikárili. Pamätajte, keď vám investícia klesá, nakupujete veľa listov za málo peňazí. Kríza je kratšia ako expanzia, preto viete, že o chvíľu ste znova v pluse.

Sporenie do fondov si môžete uzatvoriť v akomkoľvek veku. Výber fondu je veľmi individuálny. Podľa vášho postoja k riziku, likvidite a výnosu určím ideálny fond pre vás. Všetko vám vysvetlím po telefóne, alebo na osobnom stretnutí.

Sporenie do fondov pre deti môže byť tá najlepšia vec, ktorú urobíte. Nakoľko sú peniaze určené deťom, nebudete mať nutkanie na ne siahať, ani s nimi nebudete počítať a po 18 rokoch si vaše dieťa s vysokou pravdepodobnosťou vyberie aj dvojnásobok vloženej sumy. Kontaktujte ma pre nezáväznú kalkuláciu.

Scroll to Top

Chcete na svojich peniazoch zarábať?

Začnite investovať

Vyberte si investíciu

Rada vám poradím alebo vám sprostredkujem predaj fondov výhodnejších ako v banke.

Rozmýšľate, z čoho budete žiť na dôchdku?

Založte si dôchodkové sporenie

Chcete mať II. alebo III. pilier?

Rada vám poradím, akú dôchodkovú správcovskú spoločnosť si vybrať a vypočítam vám výšku vášho budúceho dôchodku bez sporenia a so sorením.

Potrebujete zabezpečiť seba, svoju rodinu alebo majetok?

navrhnem vám poistenie

Nevyhadzujte peniaze na zbytočné pripoistenia.

Navrhnem vám poistku, ktorá bude kryť tie najväčšie riziká súvisiace s predmetom poistenia. 

sporte si a zarábajte

Založte si sporenie do fondov

Chcete sporenie, ktoré bude mať dobrý úrok?

Rada vám vysvetlím, prečo je sporenie do fondov to najlepšie, čo môžete urobiť.

Máte otázku?

Pokúsim sa na ňu odpovedať čo najskôr.

Uvažujete nad novým bývaním či refinancom?

Zistite aká vám vyjde hypotéka

Chceli by ste výhodnú úrokovú sadzbu a rozumnú splátku?

Neváhajte mi napísať, všetko vyriešim za vás.

Potrebujete pomôcť s financiami?

Vytvorte si finančný plán

Máte pocit, že vám peniaze utekajú pomedzi prsty?

Napíšte mi, čo chcete dosiahnuť  a potrebujete na to financie. Spolu sa tam čoskoro dostaneme.