fbpx

VYTVORTE SI FINANČNÝ PLÁN A UŽÍVAJTE SI VAŠE PENIAZE ROZUMNE.

Zabezpečte si nezávislosť, kupujte si čo chcete, kedy chcete a majte stále peniaze v rezerve. Vytvorím Vám finančný plán zadarmo a zabezpečím tak vaše finančné zdravie.

Vytvorím Vám finančný plán zadarmo a budete si môcť kúpiť čo chcete, kedy chcete.

Čo je finančné plánovanie?

Pri finančnom plánovaní sa prerozdeľujú finančné prostriedky tak, aby časť bola určená na krytie výpadku príjmu, časť na rezervu pre neočakávané výdavky, časť na krytie života a časť ako voľné zdroje na investície v budúcnosti. Plánuje sa v krátkodobom, strednodobom a dlhodobom časovom horizonte.

Peniaze uložené na krátkodobý a strednodobý časový horizont sú likvidné, určené na menšie investície a výdavky. Dlhodobé finančné produkty sa používajú na rozsiahle investície, mimoriadne splátky, zabezpečenie života alebo dôchodku, prípadne dedičstva. V priebehu života vstupuje do plánu veľa ďalších premenných, preto by sa mal priebežne aktualizovať.

2 typy ľudí, ktorí nutne potrebujú finančný plán

Hovoríte si, že máte málo peňazí a myslíte si, že sa vás sporenie veľmi netýka, lebo nemáte z čoho sporiť, alebo to nemá zmysel. Dám vám úprimnú radu: Zmeňte svoj názor a začnite.  Takmer vždy sa dá a VŽDY to má zmysel.  Ukážem vám to úplne zadarmo. Kliknite sa tlačidlo nižšie.

Máte peniaze na účte, ale ste vyťažený človek, alebo nemáte náladu riešiť banky a neveríte finančným produktom a poradcom. Moja úprimná rada znie: Potrebujete finančný plán ešte viac, ako ľudia bez peňazí. Ste naučený na vysoký finančný komfort, preto môže byť výpadok príjmu nepríjemný. Vytvorte si odo mňa návrh finančného plánu zadarmo.

Finančný plán

Sporenie, podielové fondy a poistenie ako súčasť finančného plánu

Navrhnem Vám, aký produkt si máte kedy uzatvoriť, aby ste z neho vyťažili maximum. Váš finančný plán by mali tvoriť všetky tieto finančné produkty. Sporenia zabezpečujú Vašu spotrebu, fondy Vašu budúcu spotrebu a dôchodok, poistky kryjú výpadok príjmu a hypotéka vám otvára možnosti. 

AKO PREBIEHA FINANČNÉ PLÁNOVANIE?

OČAKÁVANIA
Najprv potrebujem poznať vaše priority, či si v súčasnosti manažujete svoje financie, čo znamená pre vás riziko, ako ste pripravený/á na neočakávané výdavky, čo si myslíte o maximalizácií zisku atď. Na základe vašich odpovedí zvolím stratégiu finančného plánovania a navrhnem vám finančné produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.
OSOBNÁ SITUÁCIA
Finančný plán je úzko spätý s vašimi aktuálnymi príjmami záväzkami (rodina, deti, splátkové úvery, hypotéky...) a existujúcimi rezervami. Po vytvorení prehľadu o súčasnom stave, dokážem finančné produkty nastaviť úplne na mieru.
NÁVRHY
Predložím vám môj návrh finančného plánu, s ktorým budeme spoločne pracovať. Nadviažem na produkty, ktoré už máte. Vyčlením peniaze určené na záväzky a na vašu osobnú spotrebu, navrhnem výšku ideálnej rezervy, nastavím vytváranie strednodobých a dlhodobých peňazí formou pravidelných sporení. V prípade potreby a možností navrhnem optimalizáciu dlhu. Podľa finančnej situácie navrhnem adekvátne zabezpečenie kompletného majetku a rodiny.
VÝBER FINANČNÉHO PLÁNU
Po dôkladnej diskusií a upravení parametrov podľa vašich požiadaviek pre vás pripravím návrhy zmlúv na ktorých sme sa dohodli, spoločne si ich prejdeme a plán nastavíme.
SERVIS
Po nastavení finančného plánu nadíde splnenie jeho účelu, zmení sa vaša životná a príjmová situácia, alebo sa vyskytnú neočakávané udalosti, pri ktorých budete musieť zasiahnuť do nastaveného plánu, vybrať prostriedky, nahlásiť poistnú udalosť, alebo zmeniť výšku sporení. Všetky tieto udalosti a zmeny vám rada zrealizujem.
Scroll to Top

Potrebujete pomôcť s financiami?

Vytvorte si finančný plán

Máte pocit, že vám peniaze utekajú pomedzi prsty?

Napíšte mi, čo chcete dosiahnuť  a potrebujete na to financie. Spolu sa tam čoskoro dostaneme. 

Máte otázku?

Pokúsim sa na ňu odpovedať čo najskôr.

sporte si a zarábajte

Založte si sporenie do fondov

Chcete sporenie, ktoré bude mať dobrý úrok?

Rada vám vysvetlím, prečo je sporenie do fondov to najlepšie, čo môžete urobiť.

Potrebujete zabezpečiť seba, svoju rodinu alebo majetok?

navrhnem vám poistenie

Nevyhadzujte peniaze na zbytočné pripoistenia.

Navrhnem vám poistku, ktorá bude kryť tie najväčšie riziká súvisiace s predmetom poistenia. 

Rozmýšľate, z čoho budete žiť na dôchdku?

Založte si dôchodkové sporenie

Chcete mať II. alebo III. pilier?

Rada vám poradím, akú dôchodkovú správcovskú spoločnosť si vybrať a vypočítam vám výšku vášho budúceho dôchodku bez sporenia a so sorením.

Chcete na svojich peniazoch zarábať?

Začnite investovať

Vyberte si investíciu

Rada vám poradím alebo vám sprostredkujem predaj fondov výhodnejších ako v banke.

Uvažujete nad novým bývaním či refinancom?

Zistite aká vám vyjde hypotéka

Chceli by ste výhodnú úrokovú sadzbu a rozumnú splátku?

Neváhajte mi napísať, všetko vyriešim za vás.